Ecocredit

Ecocredit – tai įmonė, siūlanti greituosius bei vartojimo kreditus kasdieniams klientų poreikiams. Šios bendrovės teikiamos paslaugos yra be galo greitos ir kreditai yra suteikiami be užstato ir turto įkeitimo. Greita registracija, greitas atsakymas į kliento paraišką, greitai pervedama paskolos suma – būtent tai džiugina Ecocredit paslaugų vartotojus.
TingimusedSpetsifikatsioon
Paskolos suma100€ - 2000€
Metinė palūkanų norma    Nuo 73.26%
Paskolos laikotarpis2 mėn. - 24 mėn.
Amžiaus apribojimai 18 m. – 70 m.
Paskolos sutarties mokestis0.29€
Pajamų reikalavimai

Privalu turėti pastovų pajamų šaltinį ir būti įdarbintam

Išankstinis paskolos grąžinimasGalimas
Paskolos termino pratęsimasGalimas

Ecocredit privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Grąžinti paskolą galima anksčiau nustatyto termino ir papildomi mokesčiai nėra taikomi
 • Taikoma galimybė atidėti kredito įmoką
 • Galima pasinaudoti paskolų refinansavimu
 • Nereikia mokėti paskolos administravimo mokesčio

Trūkumai

 • Didelės palūkanos
 • Pateikti paskolos paraišką galima tik internetu
 • Bendrovės interneto svetainė nėra ganėtinai moderni

Verslo informacija

 • Įmonės pavadinimas: UAB “Sostinės kreditai”
 • Interneto svetainės adresas:  https://www.ecocredit.lt/
 • Telefono numeris: +370 656 94000
 • El. pašto adresas:  info@ecocredit.lt
 • Adresas: Olimpiečių g. 1-26, Vilnius
 • Teikiamos paskolos: greitieji kreditai, vartojimo kreditai
Kad ir kaip paprastai atrodytų kredito gavimo sąlygos įmonėje Ecocredit, prieš teikiant paskolos paraišką privalu išnagrinėti visus niuansus ir susipažinti su šios bendrovės taisyklėmis bei apžvelgti teikiamų paslaugų privalumus ir trūkumus. Taipogi, pravartu išsiaiškinti, kokias taisykles Ecocredit taiko susidūrus su nenumatytais finansiniais sunkumais paskolos naudojimo metu bei apžvelgti paskolos atidėjimo arba įmokų sumažinimo bei termino pratęsimo galimybes.

Apie Ecocredit

Ecocredit tai plataus spektro paslaugų įmonė: čia galima gauti greitąjį kreditą, pateikti paraišką vartojimo kreditui gauti bei kreiptis dėl refinansavimo paslaugų itin patraukliomis sąlygomis. Vykdydami savo veiklą Lietuvoje jau ne vienerius metus, Ecocredit suteikė paslaugas šimtams vartotojų, dauguma kurių gana teigiamai atsiliepia apie įmonės teikiamas paslaugas ir aptarnavimo kokybę. Kita vertus, bendrovei teikiant paslaugas vien internetu, svetainė nėra pakankamai moderni ir tai glumina nė vieną potencialų Ecocredit paslaugų vartotoją.
Ecocredit.lt

Reikalavimai asmeniui, norinčiam skolintis iš Ecocredit

Apžvelkime svarbiausius reikalavimus potencialiems klientams, kuriuos domintų paskolos gavimo galimybės šioje įmonėje:

 -     Klientas turi būti Lietuvos Respublikos pilietis

  Asmuo privalo būti bent 18 metų amžiaus

-     Privaloma turėti pastovias pajamas

-    Asmuo privalo būti įdarbintas

 Išskirtiniais atvejais paskolos gali būti suteikiamos asmenims, kurie nėra LR piliečiai, tačiau turi leidimą gyventi Lietuvoje. Visi klientai, besikreipiantys tiek dėl greitojo, tiek dėl vartojimo kredito gali būti paprašyti pateikti papildomus dokumentus ir pažymas: pajamų šaltinio patvirtinimą, dokumentą iš darbovietės, pažymą iš Sodros ir t.t.). Kreipiantis dėl refinansavimo paslaugų, be abejo, būtina pateikti turimas paskolas patvirtinančius dokumentus. 

Be to, norintieji skolintis iš Ecocredit privalo turėti sąskaitą, iš kurios būtų įvykdytas vienkartinis registracijos mokestis. Padaryti registracijos mokėjimą būtina iš savo asmeninės sąskaitos į tame pačiame banke esančią UAB "Sostinės kreditai" sąskaitą. Tuo atveju, kai registracijos mokestis nėra įvykdomas per 160 valandų, registracija ecocredit.lt sistemoje yra automatiškai anuliuojama. Apžvelgiant potencialaus kliento pajamas yra skaičiuojamas pajamų vidurkis, be to, svarbu žinoti, jog teikiamo kredito dydis negali viršyti 40% kliento gaunamų mėnesinių pajamų.

Kam naudinga pasinaudoti Ecocredit teikiamomis paslaugomis?

Ecocredit teikiamos kreditų paslaugos yra aktualios klientams, kuriuos domina mažos skolinimosi sumos trumpiems laikotarpiams. Kaip ir dauguma greitųjų kreditų įmonių, Ecocredit paskolas perveda jau po 15 minučių nuo paraiškos patvirtinimo, taigi tai patraukli detalė tiems, kam skubiai reikia nedidelės pinigų sumos. Taipogi, turint omenyje tai, jog išankstinis grąžinimas yra galimas be papildomų mokesčių, Ecocredit paslaugos yra patogios tiems vartotojams, kurie potencialiai turėtų galimybę grąžinti paskolą iki nustatytojo termino pabaigos. Norint grąžinti paskolos sumą prieš pasibaigiant nustatytam terminui tereikia prisijungti prie vartotojo paskyros, spausti mygtuką PAGALBA, sukurti naują bilietą pavadinimu ’’kreditų grąžinimas”. Taip pat reikės nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, išankstinio paskolos grąžinimo priežastį bei tikslią mokėjimo datą. 

Svarbu paminėti ir tai, jog Ecocredit teikia refinansavimo paslaugas, kurios yra ganėtinai palankios tiems klientams, kurių paskolų suma neviršija 5000 EUR – tokiu atveju, paslaugos teikiamos be užstato ar turto įkeitimo. Ecocredit teikiamos kredito paslaugos yra naudingos ir tiems vartotojams, kurie nerimauja dėl netikėtai pasikeisiančios savo finansinės situacijos ir nori užtikrinti, jog egzistuoja galimybė išmokėti savo skolą dalimis, jeigu to prireiktų. Staiga susidūrusiems su finansiniais sunkumais klientams siūloma susisiekti telefono numeriu 865694000 arba el. paštu info@ecocredit.lt ir, atsižvelgus į esamas aplinkybes, susitarti dėl skolos mokėjimo dalimis. Klientų aptarnavimo specialistai išanalizuoja individualią situaciją ir pateikia optimaliausią sprendimą, padėsiantį klientui sėkmingai išmokėti savo paskolos sumą. Taipogi, mėnesinės įmokos gali būti vykdomos ne tik banko pavedimu, bet ir Maxima prekybos centruose, Lietuvos pašto bei PayPost skyriuose ir Lietuvos Spaudos kioskuose visoje Lietuvoje, taigi kiekvienas klientas ras sau patogų būdą.

Kaip kreiptis dėl paskolos Ecocredit

Vienintelis būdas pateikti paraišką Ecocredit kreditui gauti tai pasinaudoti ecocredit.lt interneto svetaine. Atlikus 0,29 EUR registracijos mokestį klientui yra atsiunčiamas laikinas slaptažodis, su kuriuo galima prisijungti prie savo asmeninės vartotojo paskyros. Prisijungimo vardas yra naudotojo el.pašto adresas, o laikinąjį slaptažodį pravartu pasikeisti iškart po prisijungimo. Prisijungus, pagrindiniame puslapyje tereikia nuspausti „Kredito paraiška“, užpildyti langelį „Deklaracija“ bei įdėmiai susipažinti su teikiamų paslaugų sąlygomis ir taisyklėmis. Siūlomame kainoraštyje yra nurodytos sumos, iš kurių galima pasirinkti norimą bei išsirinkti tinkamiausią kredito grąžinimo terminą. Patvirtinus visas šias detales, paraiška bus pateikta ir apsvarstyta, o atsakymas pateiktas el.paštu. Išskirtiniais atvejais, neturintiems interneto prieigos klientams Ecocredit siūlo atvykti į Ecocredit skyrių Vilniuje ir užpildyti kredito paraišką bei pasikonsultuoti su klientų aptarnavimo specialistu. Prieš pateikdama sprendimą, bendrovė įvertina kliento mokumą ir patikrina, ar vartotojas neturi kitų įsiskolinimų bankams, kitoms paskolų bendrovėms ar valstybei. Esant turimiems dideliems finansiniams įsipareigojimams, Ecocredit gali atsisakyti suteikti paskolą. 

Lanksčios darbo valandos sąlygoja ir tai, jog kreiptis dėl norimos paskolos galima beveik bet kuriuo metu 7 dienas per savaitę. Be to, interneto svetainėje galima pasinaudoti ir Chat‘o paslauga bei užduoti rūpimus klausimus kliento aptarnavimo specialistui, kuris atsakys per kelias minutes. Be to, Ecocredit primena, jog prieš teikiant kredito paraišką galima susipažinti su savo kredito istorija ir įvertinti skolinimosi galimybes, tereikia kreiptis į kreditų biurą „CreditInfo Lietuva“.

Apibendrinimas

Ecocredit yra patogi įmonė norintiems pasiskolinti nedidelę sumą trumpam laikotarpiui, tačiau paraiškos pateikimo galimybė vien internetu sumažina susidomėjimą tų vartotojų, kurie būtų linkę skolintis telefonu arba atvykę į kliento aptarnavimo skyrių. Be to, Ecocredit siūlomos paskolos negali būti išmokamos grynaisiais. Kita vertus, bendrovė siūlo lanksčias sąlygas pasiruošusiems savo įsiskolinimus apmokėti anksčiau nustatyto termino bei tiems, kam yra aktualus refinansavimas.