FinBee

FinBee tai 2015 metais įkurta inovatyvi skolinimo platforma: tai įmonė, kurios klientai yra ne tik besiskolinantys, bet ir norintys įnešti savo lėšas bei gauti palūkanas. Toks verslo principas sąlygoja lankstesnį paskolų gavimą, kadangi tarp investuotojų vyksta aukcionai del mažesnių palūkanų. Šioje įmonėje skolina ne kredito bendrovė, o kitas žmogus: privačias paskolas teikiantys asmenys dalyvauja aukcione (derybose) ir ieško optimaliausio finansinio sprendimo, kuris tenkintų abi puses.
TingimusedSpetsifikatsioon
Paskolos suma100 € - 15,000 €
Metinė palūkanų norma    8,97% - 61,85%
Paskolos laikotarpis3 mėn. – 84 mėn.
Amžiaus apribojimai 18 metų
Paskolos sutarties mokestisnėra
Pajamų reikalavimai

Mėnesinės paskolos įmokos dydis bei visi kliento šeimos įsipareigojimai kredito įstaigoms negali viršyti 40% kliento tvarių pajamų.

Išankstinis paskolos grąžinimasgalimas
Paskolos termino pratęsimasgalimas
Sutarties administravimo mokestisNuo 4%.
Paskolos gavimo laikas10 min.

FinBee privalumai ir trūkumai

Privalumai:

 • Dėl pateikto paskolos prašymo vyksta derybos, kurių metu potencialūs investuotojai varžosi siūlydami kuo mažesnes palūkanas. Tokiu būdu, klientas turi galimybę gauti pačias geriausias sąlygas arba net rinktis iš kelių naudingų pasiūlymų
 • Yra galimybė pratęsti skolinimosi laikotarpį
 • Greitojo kredito suma gali siekti net 25 000 eurų
 • Siūloma galimybė pasinaudoti refinansavimu
 • 14 dienų paskolos grąžinimo garantija.

Trūkumai:

 • Laikotarpis, per kurį atsiras kliento poreikius atitinkantis kredito pasiūlymas, gali užtrukti kelias dienas;
 • Pinigai klientą pasiekia per kelias darbo dienas nuo paraiškos pateikimo;
 • Minimali paskolos suma yra net 300 eurų.

Verslo informacija

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Elektroninių pinigų bite”
 • Interneto svetainės adresas: https://www.finbee.lt/
 • Telefono numeris: +370 (5) 219 9529
 • El. pašto adresas: support@finbee.com
 • Adresas: Šv. Ignoto g. 5, Vilnius
 • Teikiamos paskolos: vartojimo paskolos
Ši kredito kompanija išsiskiria iš kitų tokias paslaugas teikiančių bendrovių savo ypač lanksčiomis sąlygomis: ji veikia P2P principu, sąveikaujančių tarp norinčių gauti paskolą ir ieškančių naujų galimybių investuoti. Tai reiškia, jog pati įmonė yra tik tarpininkas, o pinigus vartotojai skolina vieni kitiems. Kadangi toks skolinimo modelis yra gan neįprastas ir daugeliui klientų gali būti nesuprantamas, apžvelkime FinBee esminius privalumus ir trūkumus.

Apie FinBee

FinBee tarpusavio skolinimo platforma sėkmingai veikia jau nuo 2015 metų ir yra mėgstama tiek norinčiųjų pasiskolinti, tiek tų, kas nori paskolinti ir investuoti savo lėšas. Skolininkai turi galimybę gauti patrauklias palūkanų normas, o skolintojai gauna puikią nišą investicijoms. Siekiant suvaldyti skolinimo riziką, skolintojai ją diversifikuoja (į vieną paskolą investuoja keliasdešimt ir daugiau paskolų davėjų). Tokiu būdu yra sumažinamas nuostolis kredito gavėjo nemokumo atveju. Maksimaliam saugumui užtikrinti, klientų lėšos yra atskirtos nuo įmonės lėšų ir yra saugomos depozitinėje sąskaitoje bei laikomos klientų nuosavybe. Šios įmonės veikla yra prižiūrima Lietuvos Banko. FinBee veikimo principas skiriasi nuo įprastų greitųjų kreditų bendrovių tuo, kad klientams užpildant paskolos gavimo paraiškas jas peržiūri potencialūs investuotojai ir pasirenka, kurias iš jų norėtų finansuoti. Palūkanų normas taip pat nustato investuotojai. Sutartis yra pasirašoma investuotojų ir kreditų gavėjų, taipogi, FinBee pasirašo sutartį su kiekvienu kredito gavėju.
Finbee

Reikalavimai asmeniui, norinčiam skolintis iš FinBee

FinBee, kaip ir kitos paskolas teikiančios bendrovės, skatina atsakingą skolinimąsi. Tai yra būtina norint apsaugoti tiek pačius vartotojus nuo galimų skolų ateityje, tiek investuotojus. Taigi, norėdami pasiskolinti per FinBee privalote:

 • Būti pilnametis Lietuvos Respublikos pilietis
 • Įrodyti, kad pasiskolintą pinigų sumą sugebėsite grąžinti: privalote turėti pastovias pajamas arba pateikti užstatą, pavyzdžiui, nekilnojamąjį turtą, automobilį ir pan.
 • Besikreipiančio dėl paskolos kliento mėnesinių kredito įmokų suma privalo sudaryti ne didesnę nei 40% dalį gaunamų su pašalpomis nesusijusių pajamų.
 • Asmuo privalo būti dirbantis dabartinėje darbovietėje ne trumpiau kaip 4 mėnesius.

Potencialaus paskolos gavėjo duomenys yra tikrinami Sodros bei CreditInfo duomenų bazėse: klientas privalo turėti gerą kredito reitingą. Skolindamiesi atsakingai ir pavyzdingai vykdydami savo įsipareigojimus turėsite galimybę ir vėl pasinaudoti FinBee paslaugomis ateityje bei mokėti mažesnį komisinį mokestį (tai taikoma vartotojams, turintiems gerą kredito reitingą FinBee įmonėje). Be to, jeigu FinBee atmestų Jūsų kredito paraišką, interneto svetainėje galima pasirinkti variantą, leidžiantį FinBee perduoti paskolos prašymą kitai įmonei (pvz., Credit24). Tokiu atveju kita bendrovė iš naujo peržiūri kredito prašymą ir pateikia savo atsakymą.

Kam naudinga pasinaudoti FinBee teikiamomis paslaugomis?

Dėl siūlomų lanksčių sąlygų ir refinansavimo galimybės FinBee paslaugos yra aktualios tiems vartotojams, kurie nori pasiskolinti didesnes pinigų sumas tam tikriems projektams ar svarbiems pirkiniams (būsto remontui, verslui, automobilio įsigijimui ir t.t.). FinBee paslaugos nėra aktualios norintiems pasiskolinti mažas pinigų sumas tą pačią dieną, kadangi skolinimas šioje įmonėje gali užtrukti iki keleto dienų (darbuotojai analizuos kliento duomenis ir ieškos finansuotojo), o minimali paskolos suma yra 300 eurų.

Kaip kreiptis dėl paskolos FinBee

Kadangi FinBee paskolos išdavimo sprendimui priimti skiria vieną darbo dieną, kreipimosi dėl paskolos būdai yra riboti: Pateikti paraišką galima internetu. Užsiregistravę interneto svetainėje finbee.lt galėsite sukurti savo vartotojo profilį ir pateikti paskolos paraišką.

Prieš pradedant registraciją, reikės pasirinkti, kokiu tikslu naudositės savo sukuriama paskyra: paskolos gavimui pirkiniams, paskolos gavimui verslui, arba investicijoms ir kitų žmonių paskolų finansavimui. Sukūrus savo vartotojo paskyrą, pagrindiniame puslapyje galima pasinaudoti paskolos skaičiuokle – čia tereikia išsirinkti dominančią sumą bei norimą pinigų grąžinimo terminą ir paspausti „Pildyti paraišką“. Sprendimas dėl paskolos suteikimo yra priimamas per vieną dieną ir atsakymas klientams yra siunčiamas elektroniniu paštu. Pati paskolos suma yra išmokama ne vėliau kaip po 2-3 darbo dienų nuo dienos, kai pasirašoma paskolos sutartis. Jei paskolos suma yra didesnė nei 5000 eurų, paskolos išmokėjimas gali užtrukti iki savaitės. Tiesa, FinBee savo klientams suteikia Paysera sąskaitas, todėl pinigai atsidurs būtent joje, o ne kliento banko sąskaitoje. Galimybė gauti paskolą grynais nėra suteikiama.

Apibendrinimas

FinBee yra inovatyvi įmonė, siekianti tapti tarpusavio skolinimo lydere Lietuvoje. FinBee jau bendradarbiauja su daugiau nei 16 000 individualių investuotojų, kurie tarpusavyje konkuruoja ir derasi dėl palankiausių sąlygų pasiskolinti norintiems vartotojams. Tai suteikia beribes galimybes tiems klientams, kurie ieško palankiausių palūkanų pasiūlymų (čia jos prasideda nuo 6,99 %). Be to, įmonės interneto svetainė yra be galo moderni ir kiekvienas potencialus klientas turės galimybę išsiaiškinti šios įmonės veikimo principą ir pasinaudoti jos paslaugomis.