Paskolos.lt

Paskolos.lt tai bendrovė, išduodanti greituosius bei vartojimo kreditus ir užsitikrinusi naudotojų pasitikėjimą. Ši įmonė teikia galimybę naujiems klientams nemokėti palūkanų pirmuosius tris mėnesius, taigi ši sąlyga vilioja nemažai naujų vartotojų.
TingimusedSpetsifikatsioon
Paskolos suma300€ - 100 000€
Metinė palūkanų norma    Nuo 11.02%
Paskolos laikotarpis3 mėn. - 120 mėn.
Amžiaus apribojimai 18 m. – 70 m.
Paskolos sutarties mokestis0.29€
Pajamų reikalavimai

Paraiškos pateikimo metu privalu turėti pastovias pajamas

Išankstinis paskolos grąžinimas

Negalimas

Paskolos termino pratęsimasGalimas  (nuo 5 iki 30 d.)

Paskolos.lt privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Nauji klientai nemoka palūkanų pirmuosius tris mėnesius (palūkanos pradedamos mokėti po 3 mėnesių nuo paskolos gavimo datos)
 • Galima pasinaudoti autokreditu
 • Galimi kreditai didelėms pinigų sumoms su NT įkeitimu
 • Kredito sutartis gali būti pratęsiama iki 30 dienų laikotarpiui (pranešus apie pratęsimą bent prieš keletą dienų iki kitos įmokos)

Trūkumai

 • Nėra refinansavimo galimybės
 • Papildomi mokesčiai už kredito paskirties keitimą

Verslo informacija

 • Įmonės pavadinimas: UAB “Nordecum”
 • Interneto svetainės adresas: https://www.paskolos.lt/
 • Telefono numeris: 8 527 40040
 • El. pašto adresas:  info@nordecum.lt
 • Adresas: Naugarduko g. 97, Vilnius
 • Teikiamos paskolos: greitieji kreditai, vartojimo kreditai
Paskolos.lt turi nemažai vartotojų džiuginančių privalumų, tačiau egzistuoja ir trūkumai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį. Susipažinti su šios kredito įmonės taikomomis taisyklėmis bei apžvelgti paslaugų privalumus ir trūkumus yra būtina norint užtikrinti, jog ateityje nesusidursite su nesusipratimais ir žinosite savo teises netikėtai užklupus finansiniams rūpesčiams.

Apie Paskolos.lt

Paskolos.lt tai kreditų bendrovė, priklausanti UAB ‘‘Nordecum‘‘ kaip ir įmonė SMSpinigai, tačiau nuo SMSpinigai ji skiriasi tam tikromis teikiamomis paslaugomis. Paskolos.lt teikia greitųjų bei vartojimo kreditų paslaugas, tačiau, deja, nesiūlo refinansavimo. Ši bendrovė vykdo savo veiklą Lietuvoje jau ne vienerius metus ir tapo vartotojų mėgstama kredito gavimo platforma, nors ir kiek mažiau žinoma, negu įmonė SMSpinigai.
Paskolos.lt

Reikalavimai asmeniui, norinčiam skolintis iš Paskolos.lt

Pateikiame esminius reikalavimus potencialiems klientams, norintiems gauti paskolą šioje įmonėje:

 -     Asmuo privalo būti Lietuvos Respublikos pilietis

-     Asmuo, norintis gauti greitąjį vartojimo kreditą privalo būti bent 20 metų amžiaus

-          Asmuo, norintis gauti kreditą su NT įkeitimu privalo būti bent 18 metų amžiaus

-           Norint gauti autokreditą su transporto priemonės įkeitimu privalu būti 18-60 metų amžiaus ir norima suma negali viršyti 65% automobilio kainos

 Besikreipiantys dėl kreditų gali būti paprašyti pateikti papildomus dokumentus ir pažymas: pažymą iš darbovietės, dokumentą iš Sodros, sutuoktinio duomenis kreipiantis dėl paskolos didelei sumai, kitų esamų finansinių įsipareigojimų patvirtinimus ir t.t.). Taipogi, svarbu paminėti, kad teikiamo autokredito dydis negali viršyti 65 % automobilio kainos. 

Kam naudinga pasinaudoti Paskolos.lt teikiamomis paslaugomis?

Paskolos.lt teikiamų kreditų sumos yra gana plataus spektro, taigi šios įmonės siūlomos paslaugos yra aktualios tiek ieškantiems nedidelių sumų skolinimuisi, tiek besidomintiems didelėmis sumomis svarbiems pirkiniams arba būsto remontui. Net 100 000 EUR kreditas gali būti patvirtintas įkeičiant nekilnojamąjį turtą ir grąžinimo laikotarpis tokiu atveju būtų iki 10 metų. Už pinigus, kuriuos klientas gauna įkeitęs butą arba namą, galima įgyvendinti didelių finansinių indėlių reikalaujančius projektus. Ši paskola gali būti naudojama tiek asmeninėms, tiek namų ūkio reikmėms. Tuo tarpu minimali skolinimosi suma yra 300 eurų, taigi klientai, kuriems netikėtai pritrūko mažos pinigų sumos tam tikram pirkiniui, gali kreiptis į įmonę Paskolos.lt. 

Be to, ši bendrovė siūlo lanksčią įmokų atidėjimo sistemą, taigi užklupus finansiniams sunkumams vieną įmoką galima atidėti net tris kartus ir tai yra aktualu tiems klientams, kurie nori išvengti galimų rūpesčių staiga pasikeitus jų finansinei situacijai. Be to, galimybė pratęsti paskolos grąžinimo terminą iki 30 dienų taipogi yra palanki potencialiems klientams, nerimaujantiems dėl savo finansinės situacijos ateityje. Tuo atveju, kai gaunamų pajamų (algos) data nesutampa su įmokų dienomis, galima pakeisti mokėjimo datas į tas, kurios yra patogios klientui. 

Taipogi, siūlomos kredito apmokėjimo galimybės yra patogios tiems vartotojams, kurie nėra linkę naudotis elektronine bankininkyste: pateikti mėnesines įmokas galima PayPost bei Lietuvos Pašto skyriuose, Perlo terminaluose ir Narvesen kioskuose visoje Lietuvoje, be to, įmokos priimamos ir visuose Maxima prekybos centruose. Apmokėjimai priimami tiek grynaisiais, tiek banko kortele. Be abejo, vykdyti įmokas galima ir banko pavedimais neišeinant iš namų. Taipogi, Paskolos.lt siūlo autokreditą, kuris yra naudingas ir aktualus daugeliui vartotojų: šis kreditas tinka norintiems įsigyti transporto priemonę (automobilį, motociklą, žvejybinę valtį). Įsigyti transporto priemonę pasinaudojus autokreditu yra labai patogu, kadangi pirkinio šeimininku iš karto tampa klientas, o ne kreditą suteikianti bendrovė. Be to, šiuo atveju nėra reikalingas pradinis įnašas bei nereikalaujamas kasko draudimas.

Kaip kreiptis dėl paskolos Paskolos.lt

Vienintelis būdas pateikti paraišką Paskolos.lt kreditui gauti tai pasinaudoti įmonės interneto svetaine. Klientas privalo užsiregistruoti bendrovės Paskolos.lt sistemoje ir prisijungti prie savo vartotojo paskyros. Tai galima padaryti trimis būdais:

-   Su savo nuotoliniu slaptažodžiu

-   Mobiliojo parašo pagalba

-   Naudojantis Smart-ID programėle

Patvirtinti savo tapatybę yra būtina ir tam padaryti yra keli variantai: pasinaudoti elektronine bankininkyste, atvykti į Paskolos.lt biurą Vilniuje arba kreiptis į vieną iš Lietuvos pašto bei PayPost skyrių. Interneto svetainės pagrindiniame puslapyje nurodžius norimą sumą bei pageidaujamą paskolos grąžinimo terminą ir įsitikinus, jog visa nurodyta informacija yra teisinga, galima pateikti paraišką vos vieno mygtuko paspaudimu. Gavus paraišką ji yra svarstoma bei yra tikrinamas potencialaus kliento mokumas (finansiniai įsipareigojimai bei įsiskolinimai kitoms kredito teikimo įmonėms, bankams bei valstybei). 

Vartotojai, kurie yra sudarę santuoką privalo nurodyti sutuoktinio duomenis, kadangi šis kreditorius įvertins abiejų šeimos narių finansinius įsipareigojimus ir potencialias skolinimosi galimybes. Atsakymas dėl paskolos yra pateikiamas kliento nurodytu el.paštu arba trumpąja SMS žinute. Priklausomai nuo pageidaujamo paskolos tipo, pinigai gali būti pervesti tą pačią dieną arba per kelias darbo dienas nuo paraiškos pateikimo. Iškilus klausimams, Paskolos.lt svetainėje galima pasinaudoti Chat‘o paslauga ir susisiekti su klientų aptarnavimo specialistu, kuris atsakys per kelias minutes. Taipogi, Paskolos.lt turi patogią mobiliąją versiją, taigi pateikti paraišką galima ir naudojantis mobiliuoju telefonu, tokiu būdu galima ir pasitikrinti jau turimo kredito statusą ir kitos įmokos datą.

Apibendrinimas

Paskolos.lt yra patogi įmonė norintiems pasiskolinti tiek nedidelę sumą trumpam laikotarpiui, tiek turintiems rimtų planų, reikalaujančių didelių investicijų. Deja, paskolos paraiškos pateikimo galimybė vien interneto svetainėje mažina šios įmonės paslaugų aktualumą tiems klientams, kurie norėtų skolintis telefonu arba būtų linkę atvykti į kliento aptarnavimo skyrių.