SMScredit.lt

SMScredit.lt yra vienintelė greitųjų kreditų įmonė Lietuvoje, teikianti ypač smulkias trumpo termino paskolas: suteikiami kreditai yra vos nuo 50 iki 750 eurų su grąžinimo terminu nuo 14 iki 30 dienų. Ši bendrovė yra itin populiari, kadangi teikia greitųjų kreditų paslaugas net tiems vartotojams, kuriems paskolos kitose įmonėse nėra suteikiamos. Taipogi, net ir pasiskolinus nedidelę sumą trumpam laikotarpiui, galima pasinaudoti grąžinimo termino pratęsimu, taigi SMScredit.lt teikiamos paslaugos yra itin patogios. SMScredit.lt yra viena populiariausių įmonių Lietuvoje skolintis, kadangi dauguma vartotojų ieško paskolos itin mažomis sumomis ir būtent tai ir yra SMScredit.lt specializacija.
TingimusedSpetsifikatsioon
Paskolos suma50 € - 750 €
Metinė palūkanų norma    74.95%
Paskolos laikotarpis14 d. – 30 d.
Amžiaus apribojimai 18 m. – 70 m
Paskolos sutarties mokestis3.60 €
Pajamų reikalavimai

Privalu turėti pastovų pajamų šaltinį

Išankstinis paskolos grąžinimasNėra galimas

SMScredit.lt privalumai ir trūkumai

Privalumai:

 •  Pirmą kartą pasiskolinti galite nemokamai
 • Paskolos grąžinimo terminas yra lengvai pratęsiamas
 • Pateikti paraišką paskolai gauti galima vienu iš keleto patogių būdų: internetu, telefonu ir atvykus į vieną iš PayPost klientų aptarnavimo skyrių
 • Greitasis kreditas suteikiamas net bedarbiams, kadangi įmonė atsižvelgia į turimų įsipareigojimų kiekį, o ne tik į mėnesines pajamas
 • Paprasta ir aiški greitojo kredito gavimo sistema

Trūkumai:

 • Nėra paskolų refinansavimo
 • Aukštos palūkanos
 • Maksimali paskolos trukmė yra vos 30 dienų

Verslo informacija

 • Įmonės pavadinimas: UAB “Credit Service”
 • Interneto svetainės adresas: https://www.smscredit.lt/
 • Telefono numeris: 8 700 73470
 • El. pašto adresas: info@smscredit.lt
 • Adresas: Jonavos g. 254A, LT-44132, Kaunas
 • Teikiamos paskolos: greitieji kreditai
Daugelio mėgstama SMScredit.lt įmonė turi ir privalumų, ir trūkumų. Net ir norint skubiai pasiskolinti, verta apsvarstyti visus niuansus ir išnagrinėti bendrovės skolinimo sąlygas bei atsižvelgti į siūlomų paslaugų kainas.

Apie SMScredit.lt

Šios kredito bendrovės savininkė yra UAB “Credit Service”, turinti leidimą teikti vartojamojo kredito paslaugas ir valdanti du projektus: SMScredit.lt ir vivus.lt. SMScredit.lt – tai šiuolaikiška ir socialiai atsakinga įmonė, turinti aukštus personalo valdymo ir etikos standartus. Tai bene pirmoji greitųjų kreditų įmonė, pradėjusi siūlyti pirmąją paskolą nemokamai (skolinantis iki 300 eurų pirmąjį kartą nereikia mokėti palūkanų). Jau nuo 2010 m. SMScredit.lt vykdo paramos programą „Geri darbai“, kuri remia kultūros, sporto bei edukacines iniciatyvas ir jau skyrė paramos už daugiau nei 180 tūkst. eurų bei įgyvendino daugiau nei 120 projektų. Taipogi, apie trejus metus SMScredit.lt rėmė pagrindinę šalies futbolo lygą – „SMScredit.lt A Lygą“ ir prisidėjo prie futbolo populiarinimo Lietuvoje. Be to, nuo 2011 metų SMScredit.lt rėmė ir įspūdingiausią muzikos renginį Lietuvoje – M.A.M.A. apdovanojimus.
smscredit.lt

Reikalavimai asmeniui, norinčiam skolintis iš SMScredit.lt

Keletas pagrindinių reikalavimų norint gauti paskolą šioje greitųjų kreditų bendrovėje:

-        Paskola suteikiama asmenims nuo 18 iki 70 metų amžiaus;

-        Asmuo privalo būti nuolatinis Lietuvos gyventojas;

-        Būtina turėti sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke;

-        Turite turėti mobilaus telefono numerį;

-        Reikalingas aktyvus el.pašto adresas;

-        Būtinas stabilus pajamų šaltinis. 

Taipogi, kliento gali būti paprašyta pateikti papildomus dokumentus prieš pateikiant paskolos suteikimo sprendimą (banko sąskaitos išrašai, pažyma iš Sodros ir t.t.). Kreipiantis dėl paskolos internetu arba telefonu asmeninė banko sąskaita yra būtina, kadangi klientas privalo sumokėti banko sąskaitos registracijos mokestį (0.01 €). Kredito registracijos mokestis turi būti pervedamas į tą SMScredit.lt banką, kur sąskaitą turi klientas. Privalu paminėti, jog tarpbankiniai pavedimai yra vykdomi tik darbo dienomis iki 17 val., taigi atliekant pavedimą savaitgalį gali tekti palaukti. Be to, pildant paraišką viename iš PayPost klientų aptarnavimo skyrių būtina pateikti savo pasą arba asmens tapatybės kortelę. Norint gauti kreditą iš SMScredit.lt nei turto įkeitimas, nei laidavimas nėra būtini. Gavusi paraišką ir vadovaudamasi kreditingumo vertinimo tvarka, įmonė SMScredit.lt įvertina kredito gavėjo kreditingumą ir priima sprendimą dėl vartojimo kredito sutarties sudarymo su klientu.

Kam naudinga pasinaudoti SMScredit.lt teikiamomis paslaugomis?

Skolinimasis iš SMScredit yra aktualus žmonėms, kuriems reikia mažos sumos bei tiems, kas nori skolintis tik vieną kartą (tuo atveju pirmas kreditas yra suteikiamas nemokamai ir pasiskolinti galima iki 300 eurų). Pasinaudoti SMScredit.lt teikiamomis paslaugomis yra itin patogu net tiems, kam pinigų reikia skubiai: užpildyti paskolos paraišką galima internetu bet kuriuo metu arba susisiekti su klientų aptarnavimo specialistu telefonu.  Patvirtinus paraišką, pinigai kliento sąskaitą gali pasiekti vos per 10 minučių. Taipogi, skubantys klientai gali gauti paskolą grynais, tam tereikia atvykti į klientų aptarnavimo centrą. SMScredit.lt jau daugelį metų įrodo esanti patikima įmonė tiems vartotojams, kuriuos finansiniai rūpesčiai užklupo netikėtai ir jiems išspręsti užtenka nedidelės sumos.

Kaip kreiptis dėl paskolos SMScredit.lt?

SMScredit.lt siūlo keletą patogių būdų paraiškos pateikimui:

-        Paskolos paraiškos pildymas internetinėje svetainėje. Norint pasinaudoti šiuo būdu, tereikia užsiregistruoti SMScredit.lt svetainėje ir sukurti savo vartotojo profilį. Prisijungti prie savo profilio galima bet kuriuo klientui patogiu metu. Pagrindiniame svetainės puslapyje tereikia pasinaudoti kredito skaičiuokle, išsirinkti norimą sumą ir grąžinimo terminą bei paspausti „Gauti kreditą“. SMScredit.lt interneto svetainė yra paprasta ir neapkrauta informacija, taigi naudotis ja yra ypač lengva.

-        Kreiptis dėl greitojo kredito gavimo galite ir telefonu. Šiuo atveju reikia paskambinti telefono numeriu +370 700 73470 ir pranešti norimos gauti paskolos dydį bei terminą. Naudojantis šiuo būdu, yra būtina skambinti iš to telefono numerio, kurį užregistravote SMScredit.lt svetainėje. Be to, skambučio metu svarbu šalia savęs turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę. Atsakymas dėl kredito suteikimo bus suteiktas skambučio metu ir pinigai pervesti į kliento sąskaitą per 15 minučių.

-        Pateikti paraišką galima PayPost klientų aptarnavimo skyriuje. Atvykus būtina turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę) ir informuoti kliento aptarnavimo specialistą, kokio dydžio paskola bei kokiam terminui yra norima. Darbuotojui patikrinus kliento duomenis atsakymas yra suteikiamas vos per keletą minučių ir pinigai yra išmokami grynaisiais iš karto, PayPost klientų aptarnavimo skyriuje.

Apibendrinimas

SMScredit.lt yra viena patogiausių įmonių tiems vartotojams, kuriems reikia mažos sumos trumpam laikotarpiui. Kadangi skolinamos sumos nėra didelės, ši įmonė neteikia ypatingai griežtų reikalavimų savo klientams ir tai suteikia galimybę skolintis tiems, kas negali pasinaudoti kitų kredito bendrovių paslaugomis: čia galima rasti net kreditų nedirbantiems asmenims bei asmenims be pastovaus pajamų šaltinio. Tai labai greitas būdas pasiskolinti, kai reikiamos pinigų sumos reikia per 10-15 minučių. Be to, pirmasis greitasis kreditas yra nemokamas ir tai vilioja daug naujų greitųjų paskolų vartotojų. Tačiau visais kitais aspektais, o ypač metine palūkanų norma, SMScredit.lt siūlomos paslaugos yra ganėtinai brangios.