SMSpinigai

SMSpinigai tai nedidelių vartojimo kreditų įmonė, siūlanti paskolas kasdieniams poreikiams. Tai viena iš populiariausių greitųjų kreditų bendrovių Lietuvoje šiuo metu ir, be abejo, viena iš labiausiai reklamuojamų. SMSpinigai siūlo momentinius kreditus, kuriais pasinaudoti turi galimybę daugelis vartotojų: tai greitos paskolos, kurioms gauti užtenka išsiųsti trumpąją žinutę, pateikti paraišką internetu arba susisiekti su specialistu telefonu.
TingimusedSpetsifikatsioon
Paskolos suma100€ - 5000€
Metinė palūkanų norma    Nuo 11.9%
Paskolos laikotarpis3 mėn. - 72 mėn.
Amžiaus apribojimai 18 m. – 70 m.
Paskolos sutarties mokestisNėra
Pajamų reikalavimai

Privalu turėti pastovų pajamų šaltinį

Išankstinis paskolos grąžinimasGalimas
Paskolos termino pratęsimasGalimas

SMSpinigai privalumai ir trūkumai

Privalumai:

 • Kredito įmokos atidėjimo net 6 mėnesiams galimybė
 • Paskolų refinansavimas (SMSpinigai garantuoja, jog apjungę savo turimus finansinius įsiskolinimus galop mokėsite mažiau)
 • Daug būdų paskolai apmokėti
 • Įmokų mokėjimo data gali būti priderinta prie kliento algos gavimo dienos
 •  Ganėtinai žema metinė palūkanų norma

Trūkumai:

 • Trumpiausias paskolos laikotarpis – 3 mėnesiai
 • Delsiant atlikti mėnesinę įmoką yra nuskaičiuojami pinigai

Verslo informacija

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Nordecum“
 • Interneto svetainės adresas: https://www.smspinigai.lt/
 • Telefono numeris: 8 527 40040
 • El. pašto adresas: info@smspinigai.lt
 • Adresas: Naugarduko g. 97, Vilnius
 • Teikiamos paskolos: greitieji kreditai
Net ir susigundžius galimybe pasiskolinti reikiamą sumą vos išsiuntus trumpąją žinutę, patartina išnagrinėti visas greitojo kredito sąlygas bei apsvarstyti SMSpinigai teikiamų paslaugų privalumus ir trūkumus. Tai bendrovė, kuri nuolatos siūlo akcijas ir geresnes sąlygas savo klientams, taigi pravartu apžvelgti visus atsinaujinančius niuansus, prieš priimant sprendimą kreiptis dėl paskolos.

Apie SMSpinigai

SMSpinigai tai bendrovė, kurios siūlomų paslaugų spektras yra labai platus: tai ir greitieji kreditai, ir paskolų refinansavimas, vartojimo kreditai bei autokreditai. Taipogi, SMSpinigai yra įmonė, bene dažniausiai siūlanti savo klientams akcijas ir nuolaidas. Vartotojai neretai turi galimybę pirmąją paskolą gauti nemokamai arba atidėti kredito įmokas vėlesniam laikui. Būtent dinamika ir nuolat atnaujinamos sąlygos yra viena iš SMSpinigai populiarumo tarp vartotojų priežasčių. Be to, SMSpinigai siūlo ypač daug paskolos apmokėjimo galimybių: atlikti įmokas klientai gali Perlo terminaluose, prekybos centre Maxima, PayPost bei Lietuvos Pašto skyriuose bei Narvesen kioskuose. Įmokos gali būti apmokamos tiek grynaisiais, tiek banko kortele. Apmokėti paskolą galima ir banko pavedimu.
Smspinigai

Reikalavimai asmeniui, norinčiam skolintis iš SMSpinigai

Keli pagrindiniai reikalavimai asmenims, norintiems gauti paskolą šioje bendrovėje:

 -   Asmuo privalo būti Lietuvos Respublikos pilietis

-   Asmuo privalo būti sulaukęs bent 19 metų

-   Privalu turėti pastovias pajamas

Taipogi, besikreipiantys dėl paskolos vartotojai gali būti paprašyti pateikti papildomus dokumentus ir pajamas patvirtinančias pažymas (dokumentą iš Sodros, darbovietės ir t.t.). Norint gauti paskolą taip pat būtina turėti banko sąskaitą, kadangi reikės atlikti 0,01 euro registracijos mokestį į kredito bendrovės sąskaitą. Tokiu būdu yra patvirtinama kliento tapatybė ir tai ir bus sąskaitą, į kurią klientas gaus paskolą. Be to, pagal Lietuvos Banko reikalavimus, klientai privalo pateikti ir savo sutuoktinio/sutuoktinės duomenis, kadangi bendrovė privalo įvertinti abiejų šeimos narių finansinius įsipareigojimus ir gaunamas mėnesines pajamas. Tai suteikia lankstesnes galimybes tiems vartotojams, kurių asmeninės pajamos nėra pakankamos paskolai gauti, tačiau bendros šeimos pajamos suteikia galimybę gauti kreditą ir jį grąžinti.

Kam naudinga pasinaudoti SMSpinigai teikiamomis paslaugomis?

SMSpinigai teikiamos paslaugos yra aktualios tiems vartotojams, kuriems reikia mažos sumos bei tiems, kas norėtų pasiskolinti pirmąjį kartą (akcijos metu pirmoji paskola gali būti suteikiama nemokamai). Pasiskolinti iš SMSpinigai yra be galo patogu tiems, kam pinigų prireikia tuojau pat: gauti reikiamą sumą galima vos išsiuntus trumpąją SMS žinutę. SMSpinigai yra patikima bendrovė klientams, kuriuos nenumatytos kasdienės išlaidos užklupo netikėtai. Galimybė pratęsti paskolos grąžinimo laikotarpį turi būti aktuali tiems vartotojams, kurie norėtų apsidrausti – netikėtai užklupus finansiniams sunkumams, galima patogiai atidėti paskolos grąžinimo datą. Norint išvengti nesklandumų, kreditą patariama pratęsti likus bent kelioms dienoms iki įmokos atlikimo. Pratesimas yra paprastas – prisijungus prie savo vartotojo paskyros SMSpinigai svetainėje tereikia mokėjimo langelyje nurodyti „Pratęsimas“ ir pratęsimo įmokas atlikti per el.bankininkystę. Be to, SMSpinigai teikiamos paslaugos ypač domina klientus, kurie ieško palankiausių refinansavimo galimybių: įmonė siūlo iki 30 % mažesnę kainą klientams, kurie yra pasiruošę refinansuoti savo turimus kreditus SMSpinigai pagalba. Refinansavimas yra nuo 500 iki net 4000 eurų: bendrovė refinansuoja kitų įmonių suteiktus greituosius kreditus, autolizingą bei bankų suteiktas paskolas.

Kaip kreiptis dėl paskolos SMSpinigai

SMScredit vartotojams siūlo keletą patogių kredito paraiškos pateikimo variantų:

-        Kredito paraiškos pildymas smspinigai.lt internetinėje svetainėje. Norint pasinaudoti šiuo būdu, tereikia užsiregistruoti kredito bendrovės internetinėje svetainėje ir sukurti savo vartotojo profilį. Pagrindiniame smspinigai.lt puslapyje tereikia pasinaudoti kredito skaičiuokle, išsirinkti pageidaujamą sumą ir grąžinimo terminą bei nuspausti „Pateikti paraišką“. Kreditų komitetui apžvelgus kliento paraišką atsakymas yra suteikiamas SMS žinute arba el.paštu.

-        Gauti paskolą galima vos išsiuntus trumpąją žinutę. Šis būdas yra suteikiamas tiems vartotojams, kurie jau yra sukūrę savo asmeninį vartotojo profilį smspinigai.lt svetainėje ir patvirtinę savo banko sąskaita 0,01 euro pavedimu.

-       Kreiptis dėl paskolos suteikimo galite ir telefonu. Šį būda bendrovė siūlo tiems, ką domina didesnės paskolos ir kam būtų pravartu pasitarti su specialistais. Skambučio metu svarbu šalia savęs turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę norint patvirtinti savo tapatybę paskolos patvirtinimo atveju.

-       Atvykti į bendrovės būstinę adresu Naugarduko g. 97, Vilnius. Tai patogus būdas klientams, kurie nori išanalizuoti paskolos gavimo sąlygas su specialistu prieš priimdami skolinimosi sprendimą.

Be to, SMSpinigai siūlo Chat‘o funkciją savo interneto svetainėje, taigi iškilus klausimams bet kuriuo metu galima susisiekti su klientų aptarnavimo specialistu ir gauti patarimą arba būti nukreiptam reikiama linkme. Chat‘o funkcija yra bene greičiausias būdas susisiekti su SMSpinigai specialistu, kadangi laukti atsakymo teks vos kelias minutes. Bene dažniausias naujų klientų klausimas yra nemokama pirmoji paslauga, kuri šiuo metu yra iki 1 000 eurų net 4 mėnesiams. Tačiau, prieš teikiant paraišką būtina įsitikinti, jog Jus dominančios sąlygos vis dar galioja.

Apibendrinimas

SMSpinigai yra viena patogiausių kreditų bendrovių tiems vartotojams, kuriems skubiai reikia mažos pinigų sumos: čia suteikiama galimybė pasiskolinti ypač greitai ir gauti reikiamą sumą jau per 15 minučių. Be to, SMSpinigai siūlo lanksčią galimybę grąžinti pasiskolintą sumą per dvi dienas nemokant jokių palūkanų bei mokesčių ir tai išskiria ją iš kitų bendrovių. Kitos paskolų grąžinimo sąlygos irgi yra be galo lanksčios ir tai lema SMSpinigai populiarumą tarp greitųjų kreditų vartotojų.