TFBank

TFBank tai internetinis bankas, suteikiantis paskolas bei refinansavimo paslaugas. Skirtingai nei greitųjų kreditų bendrovės, šis bankas nesuteikia paskolų per 15 minučių ir teikiamų paslaugų sąlygos kiek skiriasi nuo įprastų kreditų teikėjų bei paraiškos svarstymas yra griežtesnis. Šio banko suteikiamos paslaugos yra vartojimo paskolos, refinansavimas bei paskolos automobiliui ir būsto remontui.
TingimusedSpetsifikatsioon
Paskolos suma1000€ - 10 000€
Metinė palūkanų norma    Nuo 4,9 %
Paskolos laikotarpisNuo 12 iki 72 mėn.
Amžiaus apribojimai Nuo 12 iki 72 mėn.
Pajamų reikalavimai

Paraiškos pateikimo metu privalu turėti pastovias pajamas bei bent 4 mėnesių darbo stažą. Finansiniai įsipareigojimai negali viršyti 40 % kliento gaunamų pajamų.

Išankstinis paskolos grąžinimas

Galimas (visos sumos arba jos dalies)

Paskolos termino pratęsimasGalimas

TFBank privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Galimybė pasinaudoti mėnesio trukmės įmokų atostogomis (vieną kartą visos paskolos sutarties metu)
 • Galimas paskolos išankstinis grąžinimas be papildomų mokesčių
 •  Įmonės klientams yra teikiamos nemokamos asmeninės finansinės konsultacijos
 • Administravimo mokestis yra santykinai mažas

Trūkumai

 • Griežti skolinimosi reikalavimai
 • Minimalus paskolos terminas yra net vieneri metai

Verslo informacija

 • Įmonės pavadinimas: AB „TF Bank“
 • Interneto svetainės adresas: https://tfbank.lt/
 • Telefono numeris: +37052142310 / 1899
 • El. pašto adresas:  info@tfbank.lt
 • Adresas: Lvovo g. 25, 3burės,  Vilnius
 • Teikiamos paskolos: greitieji kreditai, vartojimo kreditai
TFBank turi nemažai vartotojų džiuginančių ir viliojančių privalumų ir išsiskiria iš kitų rinkoje esančių paskolų teikėjų, tačiau yra ir keli trūkumai, į kuriuos dėmesį verta atkreipti potencialiems klientams, besikreipiantiems dėl finansinių paslaugų.

Apie TFBank

TFBank bendrovė yra įkurta Švedijoje ir kontroliuojama Švedijos finansų priežiūros tarnybos. Šiuo metu TFBank vykdo savo veiklą dešimtyje šalių, tarp jų Norvegijoje, Suomijoje, Latvijoje, Vokietijoje, Austrijoje. Lietuvoje TFBank veikia jau nuo 2018 metų ir džiugina vartotojus savo aukštos kokybės paslaugomis ir puikiu aptarnavimu. Šios įmonės vizija tai atsakingas skolinimas ir skaidrios paslaugos, taigi kiekviena paskolos paraiška yra nuodugniai analizuojama. TFBank veikla Lietuvoje yra prižiūrima Lietuvos Banko bei Valstybinės Duomenų Inspekcijos. Tai jau 30 metų gyvuojanti bendrovė, užsitikrinusi klientų pasitikėjimą tarptautinėje rinkoje ir skatinanti atsakingą skolinimąsi tarp Lietuvos vartotojų.
TFBank

Reikalavimai asmeniui, norinčiam skolintis iš TFBank

TFBank reikalavimai besiskolinantiems yra kiek griežtesni, nei greitųjų kreditų bendrovių.

-         Asmuo privalo būti Lietuvos Respublikos pilietis

-         Asmuo privalo būti nuo 22 iki 75 metų amžiaus

-          Privalu turėti bent 4 mėnesių darbo stažą

-       Yra privalomos nuolatinės oficialios pajamos

-       Finansiniai įsipareigojimai negali viršyti 40 % gaunamų pajamų. 

Bendrovė gali kreiptis į klientą ir paprašyti pateikti papildomus dokumentus: patvirtinimą iš darbovietės, dokumentą iš Sodros ir t.t. Be to, privaloma turėti asmeninę banko sąskaitą, iš kurios yra būtinas įvykdyti 0,01 EUR pavedimas į TFBank sąskaitą. Tai yra daroma kliento tapatybei patvirtinti, be to, ši sąskaita ir bus naudojama paskolai gauti. Taipogi, TFBank nuodugniai patikrins, ar potencialaus kliento gaunamų pajamų užteks visiems finansiniams įsipareigojimams padengti bei turėti finansines galimybes oriai gyventi, tuo pačiu metu darant paskolos įmokas. Toks banko požiūris į skolinimą padeda išvengti galimų finansinių rūpesčių ateityje.

Kadangi TFBank puoselėja atsakingo skolinimo idėją, asmenims su bloga kredito istorija paskolos nėra suteikiamos. Be to, dėl kredito negali kreiptis ir tie Lietuvos Respublikos piliečiai, kurie negyvena Lietuvoje arba gyvendami Lietuvoje gauna algą į užsienyje registruoto banko sąskaitą. Be to, skolinimo paslaugos nėra teikiamos Lietuvoje gyvenantiems žmonėms, kurie nėra Lietuvos piliečiai.

Kam naudinga pasinaudoti TFBank teikiamomis paslaugomis?

TFBank teikiamos paskolos yra naudingos tiems vartotojams, kurie norėtų pasiskolinti gan didelę sumą ir greitųjų kreditų bendrovių teikiamos paslaugos tokiu atveju nėra tinkamos. Minimali TFBank siūloma paskolos suma yra net 1000 EUR su minimaliu 12 mėnesių paskolos grąžinimo terminu, taigi tai yra bendrovė, kuri siūlo atsakingą ir gerai apsvarstytą bei suplanuotą skolinimą. Pinigai į kliento banko sąskaitą yra pervedami per vieną darbo dieną priklausomai nuo paskolos patvirtinimo valandos (sudarius paskolos sutartį iki antros valandos, pinigai yra pervedami tą pačią dieną). Be to, TFBank paslaugomis gali drąsiai naudotis tie vartotojai, kurie tikisi turėti patogią galimybę grąžinti pasiskolintą sumą anksčiau sutarto grąžinimo termino. Tokiu atveju papildomi mokesčiai ir kompensacijos nėra taikomos. Visą paskolos likutį galima grąžinti tiek iš karto, tiek išskaidžius į kelias dalis: prieš tai būtina yra informuoti TFBank‘ą.

TFBank taip pat siūlo kelias įmokų mokėjimo galimybes, kurios patenkins visus vartotojus: apmokėti paskolą galima ne tik banko pavedimu, bet ir sudarius automatinių pavedimų sutartį su savo banku ir mokant grynaisiais bet kuriame Lietuvos pašto arba PayPost skyriuje Lietuvoje. Be to, vienu mokėjimu galima mokėti didesnę sumą (pvz., už du mėnesius) ir tokiu atveju yra užskaitoma įmoka iš karto už du mėnesius. Taigi tokia galimybė yra aktuali tiems vartotojams, kurie tikisi paskolą išmokėti anksčiau nustatyto grąžinimo termino. Norintiems grąžinti visą paskolą iki termino pabaigos nėra taikomi jokie papildomi mokesčiai taigi tai padaryti yra ypač patogu klientams, turintiems galimybę greičiau padengti savo finansinius įsipareigojimus.

Deja, TFBank nėra patogus pasirinkimas tiems klientams, kurie būtų linkę atvykti į klientų aptarnavimo skyrių ir aptarti skolinimosi galimybes, kadangi fiziniame padalinyje bendrovė klientų nepriima.

Kaip kreiptis dėl paskolos TFBank

Internetinė banko svetainė siūlo galimybę pateikti paskolos paraišką vieno mygtuko paspaudimu: naudotojui tereikia užpildyti paraišką pagrindiniame TFBank interneto puslapyje bei patvirtinti savo tapatybę. Norint prisijungti prie savo asmeninės vartotojo paskyros būtina naudotis vienu iš šių būdų: mobiliuoju parašu, Smart-ID programėle arba pildyti paskolos paraišką neprisijungus, bet tai užtruks kiek ilgiau. Be to, reikia asmens kodo ir telefono numerio. Pagrindiniame puslapyje paspaudus mygtuką „Gauti paskolą“ klientas yra nukreipiamas į patogią naudoti paskolos skaičiuoklę. Pasirinkti norimą sumą bei pageidaujamą paskolos išmokėjimo terminą yra be galo paprasta ir mėnesinis įmokų dydis yra pateikiamas iš karto. Kadangi šis bankas neturi klientų aptarnavimo centro, vienintelis būdas kreiptis dėl paskolos yra internetinė paraiška, tačiau susisiekti su specialistu galima ir telefonu bei el.paštu. Kreiptis į TFBank specialistus patartina tais atvejais, kai norima patikslinti paskolos teikimo bei apmokėjimo sąlygas.

Paskolos sutartis yra pasirašoma mobiliuoju parašu arba Smart-ID programėlės pagalba, tačiau TFBank taip pat siūlo patogią galimybę atsiųsti sutartį per DPD kurjerių tarnybą – tokiu atveju dėl kurjerio atvykimo valandos susitarti reikia iš anksto ir jam atvykus turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Apibendrinimas

TFBank tai patogus naudoti bankas tiems vartotojams, kuriuos domina vidutinio dydžio paskolos su sąlyginai mažomis mėnesinėmis įmokomis (kadangi grąžinimo laikotarpiai yra ilgi, net pasiskolinus nedidelę sumą). TFBank tai bendrovė, kuri jau spėjo užsitikrinti naudotojų pasitikėjimą ir kiekvienam klientui padės rasti geriausiai abi puses tenkinantį sprendimą bei nustebins savo aukštos kokybės paslaugomis.