Vivus.lt

Vivus.lt siūlo išskirtinius pasiūlymus klientams su galimybe gauti lanksčias paskolas net iki 15 000 EUR sumos. Paskolos laikotarpis tiks kiekvienam besikreipiančiam, nes jis yra nuo 3 mėn, iki net 84 mėn. Norėdama patenkinti visų besikreipiančiųjų poreikius, įmonė siūlo gauti paskolas ne tik internetu pasinaudojus patogia savitarnos sistema, bet ir “Paypost” klientų aptarnavimo skyriuose. Siūlomi greitieji kreditai bei ilgalaikės paskolos. Daugiau informacijos apie Vivus.lt teikiamas paslaugas pateiksime įmonės veiklos aprašyme, kuriame taip pat galėsite rasti kreditoriaus kontaktinę informaciją, paslaugų įkainius bei naudingą informaciją norint kreiptis dėl paskolos suteikimo.
TingimusedSpetsifikatsioon
Paskolos suma100 € - 15,000 €
Metinė palūkanų norma    8,97% - 61,85%
Paskolos laikotarpis3 mėn. – 84 mėn.
Amžiaus apribojimai 18 metų
Paskolos sutarties mokestisnėra
Pajamų reikalavimai

Mėnesinės paskolos įmokos dydis bei visi kliento šeimos įsipareigojimai kredito įstaigoms negali viršyti 40% kliento tvarių pajamų.

Išankstinis paskolos grąžinimasgalimas
Paskolos termino pratęsimasgalimas
Sutarties administravimo mokestisNuo 4%.
Paskolos gavimo laikas10 min.

Vivus.lt privalumai ir trūkumai

Kredito kompanija išsiskiria iš kitų greitųjų paskolų teikėjų tuo, kad siūlo daug patogesnius būdus klientams kreiptis dėl paskolos. Suteikiama galimybė pasinaudoti paslaugomis interneto pagalba, telefonu arba apsilankius Paypost, Narvesen, Lietuvos Paštas skyriuose. Jei susidomėjote ir norėtumėte kreiptis į įmonę dėl paskolos paminėsime pagrindinius vivus.lt privalumus:

 • Siūlomos paskolos net iki 15 000 eur;
 • Paskolos suteikiamos internetu apsilankius įmonės savitarnoje, telefonu, Paypost ir Narvesen klientų skyriuose;
 • Galimybė gauti paskolą į savo banko sąskaitą arba grynaisiais pinigais apsilankius klientų aptarnavimo skyriuje;
 • Paskolos paraiškos įvertinimas ir sutarties pasirašymas Jums nieko nekainuos.

Paminėjome kelis pagrindinius kredito teikėjo privalumus, tačiau Jums būtina susipažinti ir su jos trūkumais, nors įmonės siūlomos paslaugos ir puikus aptarnavimas visa tai atsveria.

Vivus.lt trūkumai:

 • Įmonė neturi refinansavimo paslaugos;
 • Minimalus paskolos suteikimo laikotarpis - 3 mėnesiai.

Verslo informacija

 • Įmonės pavadinimas: UAB “Credit Service”;
 • Interneto svetainės adresas: https://www.vivus.lt/
 • Telefono numeris: 8 700 77788
 • El. pašto adresas: info@vivus.lt
 • Adresas: Jonavos g. 254A, LT-44132,  Kaunas
 • Teikiamos paskolos: vartojimo paskolos.

Apie Vivus.lt

Šios kredito bendrovės savininkė yra UAB “Credit Service”, kuri turi leidimą Lietuvoje teikti smulkiuosius vartojamuosius kreditus. Ši įmonė šalyje turi du kredito projektus tai “SMScredit.lt” bei “Vivus.lt”.

Vivus.lt veikla prasidėjo 2011 metais. Šis kreditorius stabiliai įsitvirtinęs Lietuvos greitųjų kreditų rinkoje ir taip pat remia šalies sportininkus. Nuo 2014 metų jie remia Lietuvos rankinio lyga, kuri pervadinta į “Vivus.lt Rankinio lyga”. 

Be to Vivus.lt pastoviai savo tinklaraštyje pateikia straipsnius apie opiausius mūsų kasdienio finansinio gyvenimo klausimus, taip pagelbėdama savo klientams rasti atsakymus į tai, kaip teisingai tvarkytis su savo finansais. Jų patarimai apimai apima skolinimosi klausimus, finansus, teisę, namų finansus bei naujausią informaciją iš viso pasaulio. Suteikdama patarimus Vivus.lt išsiskiria iš kitų greitojo kredito teikimo bendrovių, kurios nesiūlo tokios paslaugos.

Vivus.lt

Reikalavimai asmeniui, norinčiam skolintis iš  Vivus.lt

Pagrindiniai reikalavimai norint gauti paskolą šioje kredito bendrovėje:

 • Paskola suteikiama asmenims nuo 18 iki 70 metų amžiaus;
 • Turite būti nuolatinis Lietuvos gyventojas;
 • Būtina turėti sąskaitą viename iš Lietuvoje registruotų bankų;
 • Turite turėti mobilaus telefono numerį;
 • Reikalingas el. Pašto adresas;
 • Būtinas nuolatinis pajamų šaltinis.

Paminėjome pagrindinius vivus.lt reikalavimus. Kliento gali būti paprašyta pateikti daugiau informacijos svarstant paskolos paraišką. Kartais prašoma pateikti papildomus dokumentus - banko sąskaitos išrašus už paskutinius keturis mėnesius, patvirtinimą apie sutuoktinio gaunamas pajamas, pažymą iš Sodros, pažymą iš darbdavio apie gaunamas pajamas ir pan.

Norintieji kreiptis dėl paskolos turi gauti pastovias oficialias pajamas kas mėnesį. 

Galimi pajamų šaltiniai norint gauti paskolą iš vivus.lt:

 • Darbo užmokestis;
 • Pašalpos (pilnamečiams asmenims);
 • Pajamos iš individualios veiklos arba verslo liudijimo;
 • Statutinių pareigūnų/karininkų pajamos;
 • Autoriniai atlyginimai.

Jei jūsų gaunamos pajamos čia nepaminėtos galite kreiptis tiesiogiai į kreditorių ir Jūsų paraiška bus įvertinta individualiai atsižvelgiant į besikreipiančiojo finansines galimybes. 

Kam naudinga pasinaudoti Vivus.lt teikiamomis paslaugomis?

Kreditoriaus teikiamomis paslaugomis gali pasinaudoti kiekvienas fizinis asmuo, kuris atitinka jau anksčiau mūsų paminėtus reikalavimus, bei neturintis “blogos kredito istorijos” bei pradelstų įsipareigojimų kitose kredito įstaigose. 

Siūlomos paskolos yra skirtos asmens individualioms reikmėms, siūloma tik viena kredito rūšis - vartojimo kreditai. Pats greičiausias paskolos gavimo būdas - tai pasinaudoti vivus.lt savitarna internete. Užsiregistravus klientui reikia atsakyti į kelis pateiktus klausimus apie savo finansinę padėtį bei pažymėti norimą gauti paskolos sumą bei laikotarpį. Išsiuntus paraišką, atsakymas dėl paskolos suteikimo klientą gali pasiekti net kelių dešimčių minučių bėgyje. Ypač jei paraiška pildoma darbo dienomis. 

Kredito suteikimo svarstymas bei sutarties pasirašymas yra nemokami. 

Kaip kreiptis dėl paskolos Vivus.lt?

Vivus.lt siūlo tokius būdus paskolos paraiškos pateikimui:

 • Paraiškos teikimas internetu - galima užpildyti paraišką užsiregistravus vivus.lt svetainėje ir prisijungus prie savo sukurto profilio. Belieka išsirinkti sumą bei terminą;
 • Telefonu - galite paskambinti telefonu 8 700 77788 ir pateikti informaciją kokio dydžio paskolą ir kokiam terminui norėtumėte paimti;
 • Paraiškos pateikimas Paypost klientų aptarnavimo skyriuje - pateikite norimos gauti paskolos informaciją ir jei bus priimtas teigiamas sprendimas, galėsite gauti pinigus grynaisiais vietoje;
 • Paraiškos pateikimas Lietuvos Spauda/ Narvesen prekybos vietose - patikrinus kliento duomenis ir priėmus teigiamą sprendimą, paskola išmokama bet kuriame skyriuje grynaisiais arba pavedimu į nurodytą sąskaitą;
 • Paraiškos pateikimas vivus.lt tarpininkų interneto svetainėse - galima pateikti paraišką ją užpildžius vienoje iš tarpininkų svetainių. Atsakymas jus pasieks netrukus. 

Jei pateiksite paraišką internetu Jums taip pat reikės nurodyti savo banko sąskaitos duomenis bei patvirtinti savo sąskaitą prisijungus elektroninės bankininkystės pagalba. Taip pat patvirtinant savo tapatybę reikia pervesti simbolinį 0,01 eur registracijos mokestį. 

Pateikus paraišką visas siūlomais būdais atsakymo turėtumėte sulaukti per 10-15 minučių ir pinigai bus iš karto pervesti į banko sąskaitą. Tik turėkite omenyje, kad kartais pavedimas gali užtrukti ilgiau jei kliento banko sąskaita yra kitame banke nei SEB, Citadele, Šiaulių bei Medicinos bankas.

Apibendrinimas

Aptarėme kredito teikimo Lietuvoje senbuvį bei jo siūlomą Vivus.lt paslaugą. Bendrovė pateikia labai lanksčias paskolų sąlygas, o kredito terminas išsiskiria iš kitų siūlomų konkurentų. Jei planuojate imti vartojimo paskolą greituoju kreditu, Vivus.lt paslaugas tikrai verta apsvarstyti, o paslaugų suteikimo greitis tikrai stulbina. Taip pat kredito suteikimas yra nemokamas, o tai reiškia, jog bendrovė neima komisinio mokesčio už sutarties sudarymą ką daro daugelis kitų kreditorių, ypač bankai. Be to suteikiama galimybė pratęsti sutarties laikotarpį arba jį sutrumpinti grąžinant kreditą anksčiau laiko. Tačiau verta apsvarstyti kitas galimybes jei turite pradelstų įsipareigojimų ar Jums reikia refinansavimo. Be to įmonė nesiūlo jokių akcijų ar specialių nuolaidų esamiems ir būsimiems klientams.